Mioty - hodowla chihuahua z domu Rosa

Nasze szczenięta mają wspaniałe warunki do prawidłowego rozwoju, zarówno fizycznego jak i psychicznego. Pierwsze dwa tygodnie pieski spędzają w małym, przytulnym, miękkim legowisku gdzie prawie bez przerwy towarzyszy im mama. Następnie 3 i 4 tydzień maleństwa zostają przeniesione do kartonowego kojca gdzie twardsze podłoża ułatwia im naukę chodzenia. Kojec jest w naszej sypialni, gdzie pieski mają dużo ciszy i spokoju, a my możemy je mieć na oku niemal przez 24 godziny na dobę.

W wieku 5 tygodni przenosimy szczeniaki do większego kojca (dziecięcego łóżeczka turystycznego). Pieski są w głównym salonie gdzie zaczęły obserwować i uczestniczyć w życiu całej rodziny. Po skończeniu 7 tygodni nasz duży pokój staje się miejscem zabaw i pościgów naszych maluchów.

Pieski trafiają do kojca tylko na czas spania i kiedy nie ma nas w domu, pozostały czas spędzają wypuszczone na mieszkanie. Dzięki temu mamy duży wpływ na ich wychowanie, pieski nauczone są załatwiania się w jednym miejscu na gazety lub podkłady higieniczne. Dużo czasu spędzają na beztroskiej zabawie ze swoją mamą, która jest bardzo opiekuńcza i wszystkiego je uczy. Pieski są przyzwyczajane do codziennej pielęgnacji miedzy innymi czesania i obcinania paznokci. Poza tym czasami ćwiczymy postawy wystawowe. Szczeniaczki są już odrobaczone i w trakcie szczepień, mają już za sobą przegląd hodowlany i czipowanie.

 

Miot 9 (21 lipca 2014)

Juanito del Zoritto - Champion PL

Liliana von Candybell - Champion PL

 
Quandi z domu Rosa


Miot 8 (22 stycznia 2014)

Juanito del Zoritto - Champion PL

Bonita z domu Rosa

 
Sophie z domu Rosa

 

Suri z domu Rosa

 
 

Scott z domu Rosa


Miot 7 (26 czerwca 2013)

Juanito del Zoritto - Champion PL

Liliana von Candybell - Champion PL

 
Toskania z domu Rosa

 
Torro z domu Rosa


Miot 6 (25 czerwca 2013)

Juanito del Zoritto - Champion PL

Bonita z domu Rosa

 

Rufus z domu Rosa

 
 

Roxi z domu Rosa

 

Rozi z domu Rosa

 

Rita z domu Rosa

 

Rumba z domu Rosa


Miot 5 (1 grudnia 2012)

Juanito del Zoritto - Champion PL

Bonita z domu Rosa

 

Fella z domu Rosa

 

Fado z domu Rosa

 

Fifi z domu Rosa

 

Flora z domu Rosa