Haryz domu Rosa (02.06.2017) po domowemu Miś

Miś to syn Toskanii z domu Rosa (Tosi) i Master of Show z Rodu Azteków (Agenta). To pierwszy samiec z naszym przydomkiem w naszej hodowli. Cudowny temperament, piękna sierść, umaszczenie i wystawowa prezencja sprawia że Miś w expresowym tępi zdobyła Młodzieżowego Championa Polski , oraz Championa Polski. Startowanie z nim na wystawach to czysta przyjemność.

Ruben - Mr Skippy Dogomania (urodz. 8.05.2013)

Nasz nowy piesek sprowadzony od Pani Emili Sobieszek z hodowli Dogomania. Wspaniale się zapowiada. Idealna budowa ciała. Piękne umaszczenie. Zdrowa i lśniąca sierść. Doskonały zgryz Zabawowy charakter. Na swoich pierwszych wystawowych podbojach uzyskał prawa do wczesnej hodowlanki. Jego ojciec to Mr George Dogomania (FCI) jego osiągnięcia to MŁ.CH.PL, CH-BUL-BAŁ-GRAND, mama ZŁOTA REWIA RICCI CLUB (FCI).

Sędziowie wyróżniali najczęściej jego ładną głowę, duże oczy, krótka kufa, dobry front, prosta linia grzbietu, dobrze osadzony i noszony ogon, dobry w typie, niewielki, proporcjonalna budowa, doskonały ruch.

- Radom 2014 lok. III - Łódź 2014 lok. III - Nowy Dwór Mazowiecki 2014 lok. III
- Legionowo 2013 lok. I - najlepszy "junior" w rasie
- Warszawa 2013 lok. I - najlepsze "baby" w rasie


Juanito del Zorrito (urodz. 03.01.2008)

Nasz piesek Juanito został sprowadzony z Niemiec. Ma bardzo dobre pochodzenie, jego ojcem jest Championem Europy 2007 Misty Meadow’s Italianboy. Matka również jest Championką swojej rasy. Jego przodkowie zasłynęli jako Championi na arenach Włoch, Finlandii, Szwecji, Luksemburga, jak również zdobywali Championa Międzynarodowego.

Juan ma bardzo ładną mocną budowę i nietypowe umaszczenie (trikolor) co u chihuahua krótkowłosego jest rzadko spotykane. Sędziowie na wystawach najczęściej opisują go jako psa o pięknej silnej głowie i perfekcyjnym zgryzie. Korpus doskonały i dobrze kontowane kończyny oraz dobrze osadzony mocny ogon.

Rodowód
Champion Polski - Juanito del Zorrito