Mini hotel dla chihuahua i nieco więcej

 

Profesjonalna obsługa

Zajmuję się psami od dziecka i robię to najlepiej jak potrafię – po prostu psy są moją pasją. Moje psy nie są rozpieszczone ale nie brakuje im miłości, nie są ani za grube ani za chude, są po prostu szczęśliwe i zdrowe.

Towarzystwo spokojnych i zrównoważonych psów

W naszym domu Państwa pies nie będzie narzekał na brak towarzystwa. Nasza suczka Liliana jest stanowcza i dominująca, ale bardzo posłuszna i ma nienaganne maniery. To nasza „alfa” zawsze zarządza całym stadem i uczy gości zasad jakie panują w naszym domu. Druga suczka to Bonita, jest bardzo przyjazna, spokojna i uwielbia się bawić. W naszej okolicy mieszkają jeszcze 3 pieski rasy chihuahua i często chodzą z nami na spacery, więc Państwa pies na pewno znajdzie jakąś bratnią duszę.

Kanapowe warunki domowe

Państwa pupil nie będzie zamykany w klatce ani w osobnym pokoju, będzie przebywał razem z nami i naszymi psami. Często chodzimy w gości i na spacery gdzie prawie zawsze towarzyszą nam nasze psy, niezależnie ile ich jest w danym momencie. Wasz pies na okres pobytu u Nas staje się pełnoprawnym członkiem naszej rodziny.

Dużo ruchu na świeżym powietrzu

Nasze psy chodzą na spacer 4-5 razy dziennie, a przy ładnej pogodzie zabieramy je do parku albo na działkę, gdzie na ogrodzonym terenie mogą biegać i bawić się do woli.

s

Podstawowe zabiegi pielęgnacyjne

Zanim Państwa pupil wróci do domu zostanie wykąpany i wyczesany, chętnie skrócimy mu pazurki i wyczyścimy uszy.

Behawiorystyka

s

s

s

Do naszego hotelu trafiają chihuahua z różnymi nawykami, ale często samo przebywanie w zrównoważonym stadzie i z odrobiną mojej pomocy pomaga tym psom wrócić do domu w lepszej formie fizycznej i psychicznej.


s

s

s

s

s

Wasz pies po pobycie u nas wróci do domu szczęśliwy i zrelaksowany

Serdecznie zapraszamy